Wyślij zapytanie

Świetnie się prezentuje na ladzie lub biurku. Jego montaż zajmuje tylko kilka sekund. 
Stand jest wykonany z tektury falistej, lekki, ale też solidny i dość trwały. Produkty są zapakowane pojedynczo w poręczne kartony.

Zobacz cennik standów  >>>

EKSPOZYTOR

NA LADĘ

Ekspozytor reklamowy o powierzchni 33 x 156 x 117 cm. Ścianki możemy dowolnie zadrukować. Jego złożenie i rozłożenie jest bardzo poręczne.

Ekspozytor jest łatwy w transporcie. Produkty są zapakowane pojedynczo w poręczne kartony.

EKSPOZYTOR

Z TRZEMA PÓŁKAMI

Owalne stoisko prezentacyjne jest niezastąpione podczas czasowych akcji promocyjno-reklamowych. Jest wykonane z kartonu i można je błyskawicznie rozłożyć i złożyć. Ścianki i blat stoiska możemy zadrukować. Produkt licencjonowany.

STOISKO PREZENTACYJNE

Owalny totem z półką wyróżni Twój produkt. Jest łatwy w montażu i transporcie. Przód i tył można dowolnie zadrukować. 

Jest możliwość zamówienia totemu bez półki. Po rozłożeniu ma 60 x 190 cm. Można zamówić dodatkowo podstawę lub praktyczny uchwyt na ulotki w formacie A5 lub DL (tutaj podstawa jest w komplecie). Kartonowy display pakujemy pojedynczo w poręczne kartony. Produkt licencjonowany.

TOTEM OWALNY

Z PÓŁKĄ

Kartonowa ścianka wyróżnia się dużą powierzchnią reklamową o wymiarach 126 x 156 cm. Całą powierzchnię można dowolnie zadrukować. Ścianka jest wykonana z kartonu Kraft 350 g. Do ścianki możesz dobrać także podstawy z PVC oraz kieszonki na ulotki (w formacie DL lub A5). Produkt pakujemy pojedynczo w poręczne kartony. Produkt licencjonowany.

ŚCIANKA REKLAMOWA
126 x 156 cm

 

Zaprojektujemy i dostarczymy: stoiska prezentacyjne, ścianki reklamowe, ekspozytory, totemy, bramy reklamowe oraz inne materiały POS. Poniżej prezentujemy najchętniej zamawiane produkty, które są dostępne już od kilku sztuk.

STANDY REKLAMOWE

STANDY NA SPECJALNE ZAMÓWIENIE

 

Poszukujesz czegoś więcej? Zaprojektujemy ekspozytor specjalnie dla Twojego produktu.

Będzie skrojony na miarę i o niepowtarzalnym wyglądzie.

To najtańszy i najlżejszy spośród stojaków reklamowych. Konstrukcja wykonana z włókna węglowego. Grafika drukowana jest na tworzywie blockout 440 g i rozpięta na aluminiowym stojaku. Odporna na rozdarcia. X-banner ma format 80 x 180 cm. Całość pakowana jest w poręczną i wytrzymałą torbę transportową.

X - BANNER 80 x 180 cm

Zobacz cennik standów  >>>

Zobacz cennik standów  >>>

Strona nie prezentuje pełnej oferty cenowej. Oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 $ 1 Kodeksu Cywilnego. Do podanych cen należy doliczyć 23% VAT.

2B Studio Sp. z o.o.

 

tel. 508 212 745

biuro@2b-studio.com