Wyślij zapytanie

Świetnie się prezentuje na ladzie lub biurku. Jego montaż zajmuje tylko kilka sekund. 
Stand jest wykonany z tektury falistej, lekki, ale też solidny i dość trwały. Produkt jest pakowany pojedynczo w poręczny karton.

EKSPOZYTOR

NA LADĘ

Ekspozytor reklamowy o powierzchni 33 x 156 x 117 cm. Ścianki możemy dowolnie zadrukować. Jego złożenie i rozłożenie jest bardzo poręczne.

Ekspozytor jest łatwy w transporcie. Produkt jest pakowany pojedynczo w poręczny karton.

EKSPOZYTOR

Z TRZEMA PÓŁKAMI

Owalne stoisko prezentacyjne jest niezastąpione podczas czasowych akcji promocyjno-reklamowych. Jest wykonane z kartonu i można je błyskawicznie rozłożyć i złożyć. Ścianki i blat stoiska możemy zadrukować. Produkt licencjonowany.

STOISKO PREZENTACYJNE

Owalny totem z półką wyróżni Twój produkt. Jest łatwy w montażu i transporcie. Przód i tył można dowolnie zadrukować. 

Jest możliwość zamówienia totemu bez półki. Po rozłożeniu ma 60 x 190 cm. Można zamówić dodatkowo podstawę lub praktyczny uchwyt na ulotki w formacie A5 lub DL (tutaj podstawa jest w komplecie). Kartonowy display pakujemy pojedynczo w poręczne kartony. Produkt licencjonowany.

TOTEM OWALNY

Z PÓŁKĄ

Kartonowa ścianka wyróżnia się dużą powierzchnią reklamową o wymiarach 126 x 156 cm. Całą powierzchnię można dowolnie zadrukować. Ścianka jest wykonana z kartonu Kraft 350 g. Do ścianki możesz dobrać także podstawy z PVC oraz kieszonki na ulotki (w formacie DL lub A5). Produkt pakujemy pojedynczo w poręczne kartony. Produkt licencjonowany.

ŚCIANKA REKLAMOWA
126 x 156 cm

 

Zaprojektujemy i dostarczymy: stoiska prezentacyjne, ścianki reklamowe, ekspozytory, totemy, bramy reklamowe oraz inne materiały POS. Poniżej prezentujemy najchętniej zamawiane produkty, które są dostępne już od 1 sztuki.

STANDY REKLAMOWE

STANDY NA SPECJALNE ZAMÓWIENIE

 

Poszukujesz czegoś więcej? Zaprojektujemy ekspozytor specjalnie dla Twojego produktu.

Będzie skrojony na miarę i o niepowtarzalnym wyglądzie.

To najtańszy i najlżejszy spośród stojaków reklamowych. Konstrukcja wykonana z włókna węglowego. Grafika drukowana jest na tworzywie blockout 440 g i rozpięta na aluminiowym stojaku. Odporna na rozdarcia. X-banner ma format 80 x 180 cm. Całość pakowana jest w poręczną i wytrzymałą torbę transportową.

X - BANNER 80 x 180 cm

 

MASKI OCHRONNE

Strona nie prezentuje pełnej oferty cenowej. Oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 $ 1 Kodeksu Cywilnego. Do podanych cen należy doliczyć 23% VAT.

2B Studio Sp. z o.o.

 

tel. 508 212 745

biuro@2b-studio.com

ARCHITEKTURA WNĘTRZ